Gdy już byłam w ciąży stwierdziłam, że na pewno będę chciała żeby moje dziecko miało taką prawdziwą sesję zdjęciową. Widziałam po prostu zdjęcia dziecka mojej koleżanki i uważam, że jest to naprawdę świetna pamiątka. Chyba każdy powinien mieć tego typu zdjęcia swojego dziecka.

Fotografia dziecięca mojej córki

fotografia dziecięca w ŁodziTakie zdjęcie może być przecież wspaniałym pomysłem na prezent na przykład.I tak gdy moja córka się urodziła zaczęłam szukać gdzie najlepiej byłoby zrobić takie zdjęcia. Oczywiście nie chciałam takich zdjęć robić jej praktycznie od razu po urodzeniu bo moim zdaniem takie zdjęcia mogłyby być po prostu zbyt bardzo stresujące dla niej. Jednak gdy córka miała cztery miesiące uważałam, że jest to już odpowiedni czas na to żeby taką sesję zdjęciową przeprowadzić. W sumie wiedziałam już gdzie jest dobra fotografia dziecięca w Łodzi i tam właśnie się umówiłam. Pojechałam z córką na sesję i tam okazało się, że pani fotograf jest naprawdę świetni przygotowana do tego żeby robić zdjęcia takim maluszkom. W ty pomieszczeniu było przede wszystkim naprawdę bardzo ciepło. Było też naprawdę bardzo dużo różnych strojów, które były po prostu śliczne. Moja córka po kolei miała zdjęcia w praktycznie wszystkich strojach. Wyglądała w nich ślicznie. I jak już pani fotograf robiła zdjęcia to wiedziałam, że będę miała problem z tym żeby wybrać najładniejsze, które po prostu powiększę i dam na przykład dziadkom z jakiejś okazji, których nie brakuje. Po tej sesji byłam naprawdę zdziwiona także tym jakie wspaniałe podejście do dzieci miała pani fotograf.

Po kilku dniach otrzymałam zdjęcia. To co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwanie wobec tych zdjęć. Były naprawdę piękne. Stwierdziłam, że gdy córka zacznie chodzić to będę chciała zrobić jej także sesję.

Top