Oferta mojej hurtowni była skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców dużych firm. Ostatnio też wprowadziłem możliwość zakupów dla właścicieli jednoosobowych działalności. Dość często zaglądali do mnie hydraulicy, których jednak nie chciałem odprawiać z kwitkiem.

Sprzedaż stalowych przewodów hydraulicznych

przewody hydrauliczne staloweCzęsto robiłem tak, że zbierałem od klientów zamówienia i na tej podstawie wystawiałem w hurtowni towar. Doskonale wiedziałem co się najlepiej sprzedawało i z czasem w mojej hurtowni najchętniej wybierane produkty zawsze dostępne były od ręki. Największym powodzeniem cieszyły się przewody hydrauliczne stalowe, które odporne były na ścieralność, bardzo wytrzymałe i solidne. Klienci także wybierali gumowe przewody, jednak tych stalowych zamawiałem najwięcej, ponieważ szybko schodziły. Współpracowałem producentem, od którego przewody zamawiałem od samego początku i zawsze byłem zadowolony z produktów, które kupowałem. Ważna była jakość i zadowolenie klientów. Niedawno w mojej hurtowni był klient, który potrzebował takiej ilości przewodów hydraulicznych ze stali, jakiej nie miałem nawet na magazynie. Było to ogromne zamówienie, ale obiecałem mu na następny dzień sprowadzić te przewody. Wziąłem auto dostawcze i osobiście pojechałem do producenta. Rzecz jasna uprzedziłem go o tak dużym zamówieniu, bo musiałem mieć pewność, że jak dojadę na miejsce, to przewody będą dostępne. Tak też się stało i zgodnie z obietnicą klient otrzymał swoje zamówienie. Był zachwycony.

Byłem wdzięczny producentowi za tak udaną akcję i w ramach podziękowania postanowiłem wysłać mu kosz prezentowy. Umieściłem w nim sporo smakołyków i dobrej jakości trunki. Był tak zadowolony, że od razu do mnie zadzwonił, ponieważ chciał mi osobiście podziękować.