Będąc młodym człowiekiem chciałem zapewnić swojej rodzinie najlepsze miejsce do życia. Nie interesowało mnie ciasne mieszkanie gdzie nikt ni mógł znaleźć miejsca dla siebie. Uznałem, że najbardziej odpowiedni będzie w tym przypadku dom. Z jego wyborem nie miałem większych problemów.

Marzyłem o drewnianym domku 

domy drewniane krakówTak na prawdę w raz z żoną mieliśmy jeden upatrzony typ związany z budownictwem. Był to przytulny drewniany domek. Na dodatek mieszkaliśmy w okolicach Nowego Targu więc wiele osób decydowało się na tego typu budownictwo. Ja jako osoba, która skupia się na każdym detalu zacząłem poszukiwania sprawdzonego wykonawcy. W tym czasie miałem już pierwsze konsultacje z architektem, który projektował wszystko według moich indywidualnych wymagań. W końcu trafiłem na domy drewniane kraków. Okazało się, że jest to doświadczona firma, która wykonuje bardzo ciekawe obiekty. Po obejrzeniu kilku przykładowych prac byłem zachwycony. Na dodatek w sieci krążyły na ich temat pozytywne opinie co jeszcze bardziej przyczyniło się do mojej decyzji. Podjąłem z nimi współpracę. Ostatecznie byłem z tego bardzo zadowolony. Wykonawca okazał się rzetelnym i uczciwym człowiekiem. Wykonywał projekt krok po kroku i zawsze trzymał się terminu. Byłem z tego powodu zadowolony, ponieważ obawiałem się w przeszłości, że trafię na kogoś nie odpowiedniego. Mój dom z dnia na dzień nabierał prawdziwego piękna. Drewno było świetnej jakości dlatego wiedziałem, że jego odpowiednia pielęgnacja zapewni żywotność na wiele lat.

Dom z drewna był bardzo specyficzny i nie każdemu mógł się podobać. Ja jednak od zawsze byłem zafascynowany tego typu budownictwem i chciałem w nim żyć wraz z rodziną. Moje marzenie spełniło się i już po roku mogłem się wprowadzać. Wybrany przeze mnie wykonawca był świetnym fachowcem i zadbał o każdy szczegół.