Byłam mocno zdziwiona jak prezes powiedział mi o tym spotkaniu biznesowym. Nigdy nie brałam w żadnym udziału a tu nagle taka informacja. Nawet nie miałam się w co ubrać a wyjazd był tak blisko. Musiałam kupić sobie jakąś sukienkę i to błyskawicznie.

Wizytowa sukienka w dużym rozmiarze 

sukienki wizytowe - duże rozmiary w sklepie onlineWiedziałam, że czekało mnie spore wyzwanie, ponieważ ciężko było mi dostać ubrania w moim rozmiarze. Do tego jakieś ładne. Zwiedziłam całą masę sklepów, ale nie znalazłam dla siebie zupełnie nic. Jak coś mi się spodobało to nie było mojego rozmiaru. Wróciłam do domu zmęczona tymi poszukiwaniami i zadzwoniłam do mamy po pomoc. Od razu powiedziała, bym sprawdziła sukienki wizytowe – duże rozmiary w sklepie online, ponieważ wiedziała doskonale, że tam coś dla siebie znajdę. Wpisałam w wyszukiwarce interesującą mnie frazę i pojawiła się cała lista sklepów, które oferowały odzież w moim rozmiarze. Mnie interesowała sukienka wizytowa i takiej szukałam. Dokładnie sprawdziłam swoje wymiary i na tej podstawie mogłam wybrać coś odpowiedniego. Dostępnych było mnóstwo sukienek i wybrałam sobie taką elegancką w miętowym kolorze. Sprawdziłam tabelę rozmiarów i wybrałam rozmiar odpowiedni dla mnie. Nie miałam możliwości przymierzenia tej sukienki, ale miała bardzo fajny i wyszczuplający fason, więc byłam pewna, że dobrze będzie na mnie leżała. Sukienkę odebrałam już następnego dnia i od razu ją przymierzyłam. Wyglądałam w niej bajecznie i nawet wyszczuplała mnie o dwa rozmiary. Mama dobrze mi doradziła.

Na spotkaniu biznesowym poszło mi świetnie, ponieważ idealnie dopasowana sukienka dodała mi pewności siebie. Nawet prezes pochwalił mój wygląd a ja się zarumieniłam. Dawno nikt mnie nie chwalił. W sklepie online kupiłam więcej ubrań, które nosiłam do pracy.