Firma Kross jest doskonale znana zarówno rekreacyjnym użytkownikom rowerów, jak i profesjonalnym kolarzom, którzy poszukują specjalistycznego sprzętu charakteryzującego się bardzo wysoką jakością wykonania. Wśród produktów tej firmy dużą popularnością cieszą się rowery górskie, które dostępne są w różnych przedziałach cenowych, zależnych od ich funkcjonalności.

Wysokiej jakości rower Level 5.0

kross level 5.0Firma Kross swoje produkty podzieliła na linie, a każda z nich charakteryzuje się określoną nazwą. W asortymencie tego producenta znajdziemy kilka serii rowerów górskich, a każda z nich cechuje się innym przedziałem cenowym. Jeśli poszukujemy roweru górskiego cechującego się dużą funkcjonalnością i wysoką odpornością na uszkodzenia, na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na serię Level. Wśród niej szczególnym uznaniem wśród kolarzy cieszy się rower Kross Level 5.0. Jest to rower, który cechuje się niską wagą jak na sprzęt tego typu, ponieważ waży zaledwie czternaście kilogramów. Jednocześnie wyposażony jest on w dwadzieścia siedem biegów, które pozwalają nam na dostosowanie ustawień roweru nawet do najtrudniejszych warunków na górskiej trasie. Oczywiście, rower górski musi być wyposażony w rozwiązania, które zapewnią użytkownikowi bezpieczeństwo na trasie. Z tego względu w tym modelu znajdziemy hamulce tarczowe, które skracają czas reakcji konieczny do wyhamowania, a jednocześnie cechują się wytrzymałością pozwalającą na długoletnie użytkowanie.

Rower Level 5.0 to nie tylko sprzęt charakteryzujący się konkretną funkcjonalnością, ale również sprzęt, który cechuje się określoną estetyką wykonania. Dostępny jest w trzech kolorach, które można uznać za stylowe i chętnie wybierane przez użytkowników ceniących sobie możliwość wyróżnienia się na trasie również pod względem wyglądu sprzętu.

 

Top