Może nam się wydawać, że praca to tylko i wyłącznie przykre obowiązki – drukowanie i wypełnianie dokumentów, dużo stresu, współpracownicy, którzy nie zawsze są w porządku i tak dalej. Jednakże jeżeli widzimy naszą pracę w samych negatywach, to należy to jak najszybciej zmienić, a najlepszym sposobem na to jest zorganizowanie jakiegoś eventu firmowego.

Duże eventy firmowe w województwie śląskim

duży piknik firmowy - ŚląskOstatnio miałam serdecznie dość swojej pracy. Byłam zmęczona tym, że ciągle budzę się w stresie przed nadchodzącym dniem, że przez to nie mogę spać, a współpracownicy czasami są tak złośliwi, że mam ochotę powiedzieć im coś niezbyt przyjemnego. Ogółem moich znajomych chyba dotknął ten sam stan i tak jak ja, czasami zastanawialiśmy się nad odejściem. Szef jednak zauważył, że coś się święci i zorganizował duży piknik firmowy – Śląsk. To znaczy, może inaczej – wynajął jakąś naprawdę dobrą firmę, by owy piknik przygotowała. Podobno miało to nas wszystkich do siebie zbliżyć i pozwolić nam się odrobinę wyluzować. Cóż, nie miałam nic przeciwko i uznałam, że to może naprawdę coś zmienić. Firma organizująca piknik naprawdę dała z siebie wszystko, bo kiedy pojawiłam się na miejscu, to byłam w lekkim szoku na widok tego jak ładnie to wyglądało. Atmosfera była milsza niż mogłabym się spodziewać, mogłam pogadać z ludźmi, których nie trawiłam i nieco ocieplić nasze stosunki. Wszystko wyszło naprawdę okej.

Warto organizować eventy, które utwierdzą pracowników w przekonaniu, że dobrze wybrali sobie miejsce pracy. Będzie to dla nich okazja by odetchnąć i może zmienić stosunek do niektórych współpracowników, co pozytywnie wpłynie na jakość ich pracy, a to przecież bardzo ważna sprawa. Warto więc czasami oderwać się od pracy i urządzić jakąś imprezę.

Top