Paznokcie hybrydowe są najbardziej popularne, jeżeli chodzi o metody zdobienia paznokci. Jednak jak to już w modzie bywa, lubi się zmieniać i ewoluuje. Tak samo jest w przypadku paznokci. Dochodzą coraz to odważniejsze kolory, różne kombinacje, zdobienia i stempelki. Jednak mnie najbardziej urzekły pyłki do zdobień.

Kombinacje z nowymi pyłkami do zdobień

barwne pyłki do zdobieńWedług mnie pyłki są najprostsze w stylizacji i też prezentują się najefektowniej. Jakieś wzorki, czy stempelki mogą nieraz wyglądać tandetnie. Ostatnio gdy byłam u kosmetyczki mogłam podziwiać nowe barwne pyłki do zdobień które od razu podbiły moje serce. Mogłam zobaczyć sobie na wzorniku jak wyglądają paznokcie po ich użyciu. Barwne wzorki były trochę jak kameleon, ponieważ mieniły się różnymi barwami i nie był to jeden błyszczący kolor. Miałam już kiedyś efekt tęczy na paznokciach, ale on jest jednokolorowy, po prostu ładnie się błyszczy. Tutaj przy zastosowaniu kolorowych pyłków metalicznych, wychodził taki wręcz galaktyczny efekt. Również bardzo ciekawie wygląda różowy, lub fioletowy efekt lustra. Ten pyłek nie jest jeszcze aż tak znany, jednak paznokcie wyglądają po jego użyciu bardzo oryginalnie. Od razu wiedziałam, że tym razem podczas wizyty chcę efekt pyłku kameleona na jednym paznokciu, a na drugim różowe lustro. Lubiłam mieszać efekty, ale pozostałe paznokcie za to musiały być w bardzo stonowanym kolorze, żeby ta stylizacja nie była przesadzona i kiczowata.

Moje paznokcie po użyciu nowych pyłków mieniły się różnymi kolorami i robiły niesamowite wrażenie. Będę mogła cieszyć się teraz nimi przez co najmniej 3 tygodnie, ponieważ moje paznokcie bardzo wolno odrastają. Na pewno ten efekt będzie się rzucał w oczy już z daleka. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z tej stylizacji.

Top