Ostatnimi czasy prowadzę modernizację mojego warsztatu. Od kiedy pamiętam lubiłem majsterkować. Pasja ta jest jednym z moich ulubionych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Uwielbiam wprowadzać różnego rodzaju usprawnienia w moim najbliższym otoczeniu. Ostatnimi czasy wykonuje różne konstrukcje, które w szczególności przydają się w moim samochodzie. W związku z tym postanowiłem poczynić pewne kroki w celu skompletowania odpowiednich narzędzi do prac przy aucie.

Kupiłem sprawdzoną wiertarko-wkrętarkę

hitachi ds10dalCzęsto wkręcanie wielu śrub w ciężko dostępnych miejscach zajmuje dużo czasu. Owszem można takie czynności realizować przy użyciu wkrętaków manualnych, jednak w przypadku częstych prac niezastąpiona jest wiertarko-wkrętarka. Takie urządzenie postanowiłem zakupić w pierwszej kolejności. Wybór padł na hitachi ds10dal. Jest to świetna wiertarko-wkrętarka, którą kiedyś już miałem okazję użytkować. Sprzęt ten służył mi przez wiele lat. Niestety pewnego dnia zostawiłem go na budowie, przy której pracowałem zagranicą. Naturalnym dla mnie był wybór tego samego narzędzia. Jakiś czas nie potrzebowałem tego typu sprzętu w związku z natłokiem innych spraw. Obecnie taka wiertarko-wkrętarka jest mi bardzo potrzebna. Sprzęt zamawiam tylko od autoryzowanych dystrybutorów hitachi. Następnego dnia napisałem więc maila do zaprzyjaźnionej firmy z prośbą o wycenę sprzętu. Ku mojemu zaskoczeniu cena była jeszcze atrakcyjniejsza niż sądziłem.

Postanowiłem nawet, że w ramach zamówienia kupię również z jednego źródła szlifierkę kątową. Jak się okazało przy łączonym zamówieniu autoryzowany dystrybutor hitachi udziela dodatkowego rabatu, który można wykorzystać na kolejne zakupy w ich sklepie. W planach mam już kolejne elektronarzędzia tego producenta, więc opcja ta okazała się bardzo kusząca.