W łazience zazwyczaj stawiamy na minimalizm. Dlatego też nie kupujemy tam gigantycznego żyrandola, który mógłby przesłonić cały sufit. Stawiamy raczej na prostą i bardzo elegancką lampę. Coraz częściej w naszych łazienkach pojawiają się także kinkiety.

Jaki kinkiet warto wybrać?

ładny kinkiet łazienkowyKinkiety zazwyczaj umieszczamy w korytarzach. Czasem też stanowią dodatkowe oświetlenie przykładowo w salonie. Nie znaczy to jednak, że nie mogą oświetlać pomieszczenia w pojedynkę. Taka łazienka zazwyczaj nie jest zbyt dużym pomieszczeniem. Ma mały rozmiar i jest dość prosta, dlatego nie potrzeba tam wybitnie skomplikowanego oświetlenia. Z całą pewnością wystarczy tylko prosty kinkiet, który z powodzeniem oświetli nam każdy zakamarek. Oczywiście takich kinkietów na naszym rynku jest naprawdę wiele. Na jaki jednak warto postawić? Przede wszystkim na jakiś prosty i elegancki. Jeśli zdecydujemy się na jakiś naprawdę bogato zdobiony, zapewne dość szybko nam się znudzi. Poza tym po jakiś czasie zapewne zacznie nam się wydawać, że on po prostu tam nie pasuje. Dlatego zdecydowanie lepiej jest postawić na klasykę. Ona bowiem zawsze się sprawdza i jest przede wszystkim w modzie. Nie ma problemu z tym, że za chwilę przestanie być aktualna. Tymczasem niektóre wzory są bardzo modne przez jakiś czas, a później niestety odchodzą w zapomnienie. Dlatego ładny kinkiet łazienkowy powinien przede wszystkim być prosty, klasyczny i elegancki. Możemy zaszaleć nieco pod względem jego koloru. Wówczas na pewno ożywimy nieco pomieszczenie.

Bez wątpienia kinkiet w naszej łazience sprawdzi się znakomicie. Każdy z nas chce by to pomieszczenie było ładne i schludne. Dlatego też mimo wszystko warto stawiać na naprawdę proste dodatki. Wówczas po kilku latach nie okaże się, że wystrój jest już nie modny.

Top