Delikatnie muśnięta słońcem skóra to marzenie wielu z nas. Opalony naskórek wygląda zdecydowanie atrakcyjniej, bowiem zmniejsza się widoczność naczyń krwionośnych i innych niedoskonałości na skórze. Istnieje wiele sposobów, by uzyskać wymarzony odcień skóry, jednak nie wszystkie są bezpieczne i przynoszą oczekiwany rezultat.

Zalety opalania natryskowego

produkty do opalania natryskowegoNaturalne opalanie skóry w nadmiarze i bez odpowiedniej ochrony jest niezdrowe i nie zawsze możemy z takiej metody skorzystać. Zwłaszcza w naszym klimacie, gdzie słonecznych dni jest naprawdę niewiele, nie możemy liczyć na satysfakcjonujący odcień opalenizny. Ponadto często okazje, podczas których chciałybyśmy postawić na odkryte nogi czy plecy zdarzają się w miesiącach zimowych, gdzie na naturalną opaleniznę nie można liczyć. Dla takich osób przeznaczone są metody barwienia naskórka, w których wykorzystuje się produkty do opalania natryskowego. Taka metoda jest zdecydowanie bardziej skuteczna niż stosowanie samoopalaczy, a ponadto nie naraża nas na powstanie nieestetycznych zacieków czy nienaturalnie wyglądającego, pomarańczowego odcienia naskórka. Ponadto efekt po opalaniu natryskowym utrzymuje się zdecydowanie dłużej, a opalenizna schodzi ze skóry w sposób równomierny i estetyczny. Podczas wyboru salonu, który wykona opalanie natryskowe na naszej skórze, doszukajmy opinii i postawmy na miejsce sprawdzone przez inne osoby, które miały okazję skorzystać z usługi przed nami.

Delikatna opalenizna sprawia, że ciało wygląda zdecydowanie atrakcyjniej, jednak naturalne uzyskanie brązowego odcienia skory nie jest możliwe w ciągu całego roku w naszej strefie klimatycznej, a ponadto taka metoda nie należy do najbezpieczniejszych. Szybszy i zdrowszy efekt uzyskamy, korzystając z usługi opalania w salonie kosmetycznym.

Top