Mój dysk zaczyna być przepełniony wszelkimi danymi i nie mam już powoli miejsca na nowe pliki. Właśnie dlatego postanowiłem zakupić przenośną pamięć, a mianowicie pendrive’a o dosyć dużej pojemności, aby zgrać sobie na niego najpotrzebniejsze dokumenty.

Zakup dobrego pendrive’a 

pendrive 128gb usb 2.0Przede wszystkim, przy zakupie zależało mi na tym, aby był on dosyć dużej pojemności. Szybkość nie była dla mnie priorytetem, ponieważ i tak będą tam tylko rzeczy z których raczej rzadko korzystam. Po prostu nie chciałem, aby zabierały mi one przestrzeń na moim dysku komputerowym. Podczas poszukiwań w pobliskim sklepie z RTV znalazłem to, czego poszukiwałem – pendrive 128gb usb 2.0. W dodatku w bardzo przystępnej cenie, ponieważ pendrive akurat był w dobrej promocji. Postanowiłem go zakupić. Do samego pendrive’a dołączona była dwuletnia gwarancja, przez co moje zakupy były odpowiednio ubezpieczone. Po powrocie do domu, przystąpiłem do zgrywania moich rzeczy. Co się okazało, wykorzystałem zaledwie trzydzieści procent pojemności samej pamięci, przez co mogłem zgrać nawet więcej, niż uprzednio chciałem. Takie rozwiązanie jest dla mnie bardzo wygodne, mogę zabrać ze sobą najpotrzebniejsze mi pliki do malutkiej kieszeni w spodniach i mieć je na każde zawołanie, kiedy tylko chcę. Każdej osobie, która zaczyna mieć problemy z brakującym miejscem na dysku, a nie posiada jeszcze dobrego pendrive’a o dużej pojemności, mogę polecić zakup takiego sprzętu. Nie tylko jest to wygodne, ale również i uniwersalne, ponieważ pendrive’a możemy podczepić nawet do telefonu za sprawą kabla OTG.

Jestem bardzo zadowolony z dokonanego zakupu. Teraz mogę cieszyć się moimi plikami praktycznie w każdym miejscu, bez zamartwiania się o brakujące miejsce na moim niewielkim, komputerowym dysku. Organizacja plików stała się o niebo łatwiejsza.

Top