O mezoterapii zapewne słyszała większość z was, jednak są także różne inne zabiegi o których warto wiedzieć. Jestem pewien że jeśli z nich skorzystacie, to będziecie mogły cieszyć się spaniałą urodą. Mimo wszystko piękno to coś o co można się postarać, a metod na to jest naprawdę mnóstwo.

Co właściwie daje skórze popularny zabieg karboksyterapii?

karboksyterapia krakówW przypadku medycyny estetycznej prócz mezoterapii należy także wymienić niezwykle popularny zabieg jakim jest karboksyterapia. Właściwie przebiega on nieco podobnie do mezoterapii. wykorzystuje się dwutlenek węgla, który jest wprowadzany pod skórę przy pomocy małej igły. Zapewne zdziwicie się po co właściwie się to robi. Jednak ma to oczywiście swoje powody. Wprowadzenie takich kontrolowanych dawek dwutlenku węgla powoduje lepsze ukrwienie się skóry, przez co więcej tlenu oraz składników odżywczych jest dostarczanych do komórek. Jak widać jest kilka zalet które posiada karboksyterapia Kraków posiada kilka wspaniałych gabinetów które oferują ten zabieg. Do tego należy także wiedzieć że dzięki dwutlenkowi węgla można rozbijać złogi tłuszczu, a przy tym wspomaga on produkcję kolagenu. Jak wiadomo włókna kolagenowe nadają skórze sprężystość oraz młody wygląd. Dlatego dzięki karboksyterapii możecie liczyć na odmłodzenie, zarówno pod względem sprężystości skóry, jak i jej zdrowia. Według mnie to naprawdę świetny pomysł żeby skorzystać z czegoś takiego. Trzeba zawsze starać się o posiadanie jak najpiękniejszej skóry.

Ogółem dbanie o zdrowia skóry wpływa nie tylko na wasz wygląd ale także na ogólny stan ciała. Trzeba wiedzieć że skóra także oddycha, przez co dobrze byłoby żeby była  jak najlepszym stanie. jestem pewien że odczujecie ogromną różnicę, w porównaniu z tym co było wcześniej.

Top